IPE terasové dosky v akcii s bezkonkurenčnou cenou za m2

AKTUALIZOVANÉ SEPTEMBER 2018 – Teraz môžete mať krásnu terasu s dlhou životnosťou, ktorá bude ozdobou Vašej záhrady a nemusí Vás to stáť majland. Dnes totižto štartuje nová akcia na IPE terasové dosky, vďaka ktorej si ich môžete kúpiť za zlomok ich štandardnej ceny.  Kým bežne IPE terasové dosky stoja 81-95 € /m2 (v závislosti od rozmerov a typu spoja), teraz si ich môžete kúpiť už od 51 € / m2. (nová akciová ponuka platí od Septembra 2018 do vypredania zásob, pre odbery od 30 m2)

IPE terasové dosky AKCIA. Ponuka platí do vypredania zásob.

Hrúbka Šírka Dĺžka(v mm) Fixačný systém Klip Povrch Cena / m2
21 mm 140 mm 900-2100 mm viditeľný spoj na skrutky, poloskrytý alebo skrytý spoj na klipy nerez klip hladký alebo jemne drážkovaný 75 €
21 mm 145 mm alebo 125mm 600 mm a 700 mm poloskrytý spoj nerez klip hladký 51 €
21 mm 145 mm alebo 125mm 600-900 mm poloskrytý spoj nerez klip hladký 57 €
21 mm 90 mm 800-3000 mm poloskrytý alebo viditeľný spoj na skrutky nerez klip hladký 65 €

Pre vypracovanie cenovej ponuky píšte na info@woodpoint.sk, viac informácii na tel. čísle: 0948016089

Kompletná ponuka terasových dosiek z exotických drevín

IPE terasové dosky

 

ipe_terasa
terasové dosky ipe sa považujú za jeden z najlepších prírodných exteriérových materiálov

 

Pár slov o Ipe

Bezpochyby najobľúbenejšie exotické drevo. Nečudo. Hravo obstojí v skúške času. Pokiaľ chcete terasu, ktorá Vás prežije, voľte jednoznačne Ipe. Táto drevina sa totižto radí do prvej triedy životnosti, čo znamená, že vystavená poveternostným podmienkam vydrží minimálne 25 rokov. Prax však ukazuje, že zub času ho nenaštrbí oveľa dlhšie ako len štvrťstoročie. Vezmite si takú promenádu na Coney Island – tá je tiež z IPE (otvorená v roku 1923) čo myslíte, koľko tisíc ľudí sa asi cez ňu denne „premelie“? Pokiaľ dosky vydržali desiatky rokov a milióny chodcov na Coney Island, celkom určite vydržia aj na Vašej terase.

Drevo Ipe je veľmi pevné a tvrdé (tvrdosť podľa Janka škály je až 3680 lb). Vďaka vysokej tvrdosti sa terasové dosky len tak ľahko nezničia, preto sa nemusíte obávať, ak Vám na terasu padne ostrý predmet. Kvalitu dreva tiež určuje hustota – a za tú sa Ipe veru s objemovou hmotnosťou až 1050 kg / m3 hanbiť nemusí.

A takto vyzerajú terasové dosky bez povrchovej úpravy.

Drevo má krásne sfarbenie v širokej škále odtieňov hnedej – od svetlo hnedej, cez olivovohnedú až po tmavohnedú s kontrastnými šedohnedými tónmi. Spolu s nádhernou kresbou je Ipe skutočnou pastvou pre oči.

Montáž terasových dosiek

Exotické drevo na terasy sa dodáva vysušené v sušičke (KD) s vlhkosťou okolo 14% (+/-3%).  Dodržujte prosím pokyny pre montáž-kompletné informácie nájdete TU.

IPE je veľmi stabilné drevo, bez problémov funguje aj so skrytým, respektíve s poloskrytým spojom. Terasu bez skrutiek si môžete bez obáv dovoliť aj pri drevinách teak, merbau a padouk.

 

Súvisiace príspevky

4 komentáre “IPE terasové dosky v akcii s bezkonkurenčnou cenou za m2”

  1. Dobrý deň, platí ešte stále akciová ponuka na terasové dosky?Ďakujem Martina

    • Dobrý deň Martina, žiaľ zásoby ipe v akciovej cene sú už vypredané. Stále si však môžete objednať ipe za bežnú cenu od 77 EUR/m2. Pri odbere nad 100 m2 je zľava, ktorá platí celoročne.
      Pokiaľ chcete kvalitný materiál na terasu s podobnou hustotou, tvrdosťou a odolnosťou, v dobrej cene, odporúčam cumaru.

  2. nová akcia platí od mája 2017 pre odbery min. 30 m2.

  3. Aktualizované – nová akcia na ipe terasové dosky už od 51 EUR / m2 platí od septembra 2018 do vypredania zásob

Pošlite odpoveď

*